ERZ-V20D182
PanasonicPanasonic
ERZ-V20D182 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ERZ-V20D182
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua VARISTOR 1800V 7.5KA DISC 20MM
Ngā Rauemi: 1.ERZ-V20D182.pdf2.ERZ-V20D182.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ERZ-V20D182
Tau Wae ERZ-V20D182 Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga VARISTOR 1800V 7.5KA DISC 20MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 37489 pcs Pepa Raraunga 1.ERZ-V20D182.pdf2.ERZ-V20D182.pdf
Varistor Voltage (Typ) 1.8kV Varistor Voltage (Min) 1.7kV
Varistor Voltage (Max) 1.98kV Raupapa ZNR®
Packaging Bulk Paa / Case Disc 20mm
Ētahi Ingoa ERZV20D182
P7239
Tae Mahi -40°C ~ 85°C (TA)
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Maximum DC Volts 1.465kV
Maximum AC Volts 1kV Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Energy 720J
Whakaahuatanga Taipitopito 1.8kV 7.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 20mm I teie nei - Te tere 7.5kA
Capacitance @ Frequency 250pF @ 1kHz