ERZ-V20D112
PanasonicPanasonic
ERZ-V20D112 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ERZ-V20D112
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua VARISTOR 1100V 7.5KA DISC 20MM
Ngā Rauemi: ERZ-V20D112.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ERZ-V20D112
Tau Wae ERZ-V20D112 Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga VARISTOR 1100V 7.5KA DISC 20MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 63670 pcs Pepa Raraunga ERZ-V20D112.pdf
Varistor Voltage (Typ) 1.1kV Varistor Voltage (Min) 990V
Varistor Voltage (Max) 1.21kV Raupapa ZNR®
Packaging Bulk Paa / Case Disc 20mm
Ētahi Ingoa ERZV20D112
P7238
Tae Mahi -40°C ~ 85°C (TA)
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Maximum DC Volts 895V
Maximum AC Volts 680V Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Energy 620J
Whakaahuatanga Taipitopito 1.1kV 7.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 20mm I teie nei - Te tere 7.5kA
Capacitance @ Frequency 400pF @ 1kHz