ERZ-V14D911
PanasonicPanasonic
ERZ-V14D911 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ERZ-V14D911
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua VARISTOR 910V 5KA DISC 14MM
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ERZ-V14D911
Tau Wae ERZ-V14D911 Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga VARISTOR 910V 5KA DISC 14MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Varistor Voltage (Typ) 910V Varistor Voltage (Min) 819V
Varistor Voltage (Max) 1.001kV Raupapa ZNR®
Packaging Bulk Paa / Case Disc 14mm
Ētahi Ingoa ERZV14D911
P7225
Tae Mahi -40°C ~ 85°C (TA)
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Maximum DC Volts 745V
Maximum AC Volts 550V Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Energy 255J
Whakaahuatanga Taipitopito 910V 5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 14mm I teie nei - Te tere 5kA
Capacitance @ Frequency 250pF @ 1kHz