ELL-8UV150M
PanasonicPanasonic
ELL-8UV150M Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ELL-8UV150M
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua FIXED IND 15UH 2.5MA 26 MOHM SMD
Ngā Rauemi: ELL-8UV150M.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ELL-8UV150M
Tau Wae ELL-8UV150M Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga FIXED IND 15UH 2.5MA 26 MOHM SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 77419 pcs Pepa Raraunga ELL-8UV150M.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±20%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.315" L x 0.315" W (8.00mm x 8.00mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa ELL-8UV
Ratonga - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case Nonstandard
Ētahi Ingoa ELL8UV150M
PCD2137TR
Tae Mahi -40°C ~ 105°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 2 (1 Year)
Rauemi - Kore Ferrite Te Tae Kaituku Taeke 15 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 100kHz
Inangarangi 15µH Teitei - Tae (Max) 0.256" (6.50mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro - Whakaahuatanga Taipitopito 15µH Unshielded Wirewound Inductor 2.5mA 26 Ohm Nonstandard
DC Resistance (DCR) 26 Ohm Whakatauranga onamata 2.5mA