ELL-8UV220M
PanasonicPanasonic
ELL-8UV220M Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ELL-8UV220M
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua FIXED IND 22UH 2.05MA 40 MOHM
Ngā Rauemi: ELL-8UV220M.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ELL-8UV220M
Tau Wae ELL-8UV220M Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga FIXED IND 22UH 2.05MA 40 MOHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 98414 pcs Pepa Raraunga ELL-8UV220M.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±20%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.315" L x 0.315" W (8.00mm x 8.00mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa ELL-8UV
Ratonga - Q @ Freq -
Packaging Cut Tape (CT) Paa / Case Nonstandard
Ētahi Ingoa PCD2138CT Tae Mahi -40°C ~ 105°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore Ferrite Te Tae Kaituku Taeke 15 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 100kHz
Inangarangi 22µH Teitei - Tae (Max) 0.256" (6.50mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro - Whakaahuatanga Taipitopito 22µH Unshielded Wirewound Inductor 2.05mA 40 Ohm Nonstandard
DC Resistance (DCR) 40 Ohm Whakatauranga onamata 2.05mA