ELL-8UV100M
PanasonicPanasonic
ELL-8UV100M Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ELL-8UV100M
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua FIXED IND 10UH 3MA 22 MOHM SMD
Ngā Rauemi: ELL-8UV100M.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ELL-8UV100M
Tau Wae ELL-8UV100M Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga FIXED IND 10UH 3MA 22 MOHM SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 87740 pcs Pepa Raraunga ELL-8UV100M.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±20%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.315" L x 0.315" W (8.00mm x 8.00mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa ELL-8UV
Ratonga - Q @ Freq -
Packaging Cut Tape (CT) Paa / Case Nonstandard
Ētahi Ingoa PCD2136CT Tae Mahi -40°C ~ 105°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 2 (1 Year)
Rauemi - Kore Ferrite Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 100kHz Inangarangi 10µH
Teitei - Tae (Max) 0.256" (6.50mm) Maha - Te Whakaoho Whaiaro -
Whakaahuatanga Taipitopito 10µH Unshielded Wirewound Inductor 3mA 22 Ohm Nonstandard DC Resistance (DCR) 22 Ohm
Whakatauranga onamata 3mA I teie nei - Maama -