ELL-8TP6R8NB
PanasonicPanasonic
ELL-8TP6R8NB Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ELL-8TP6R8NB
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua FIXED IND 6.8UH 3.5A 18 MOHM SMD
Ngā Rauemi: 1.ELL-8TP6R8NB.pdf2.ELL-8TP6R8NB.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ELL-8TP6R8NB
Tau Wae ELL-8TP6R8NB Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga FIXED IND 6.8UH 3.5A 18 MOHM SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 132854 pcs Pepa Raraunga 1.ELL-8TP6R8NB.pdf2.ELL-8TP6R8NB.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±30%
Rahi / Rahi 0.315" L x 0.315" W (8.00mm x 8.00mm) Te whakangungu Shielded
Raupapa P Ratonga -
Q @ Freq - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case Nonstandard Ētahi Ingoa ELL8TP6R8NB
PCD2443TR
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rauemi - Kore -
Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 100kHz Inangarangi 6.8µH
Teitei - Tae (Max) 0.197" (5.00mm) Maha - Te Whakaoho Whaiaro -
Whakaahuatanga Taipitopito 6.8µH Shielded Wirewound Inductor 3.5A 18 mOhm Nonstandard DC Resistance (DCR) 18 mOhm
Whakatauranga onamata 3.5A I teie nei - Maama 3.5A