ELL-8UV2R0N
PanasonicPanasonic
ELL-8UV2R0N Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ELL-8UV2R0N
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua FIXED IND 2UH 5.1MA 8.7 OHM SMD
Ngā Rauemi: ELL-8UV2R0N.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ELL-8UV2R0N
Tau Wae ELL-8UV2R0N Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga FIXED IND 2UH 5.1MA 8.7 OHM SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 84906 pcs Pepa Raraunga ELL-8UV2R0N.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±30%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.315" L x 0.315" W (8.00mm x 8.00mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa ELL-8UV
Ratonga - Q @ Freq -
Packaging Cut Tape (CT) Paa / Case Nonstandard
Ētahi Ingoa PCD2133CT Tae Mahi -40°C ~ 105°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 2 (1 Year)
Rauemi - Kore Ferrite Te Tae Kaituku Taeke 15 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 100kHz
Inangarangi 2µH Teitei - Tae (Max) 0.256" (6.50mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro - Whakaahuatanga Taipitopito 2µH Unshielded Wirewound Inductor 5.1mA 8.7 Ohm Nonstandard
DC Resistance (DCR) 8.7 Ohm Whakatauranga onamata 5.1mA