EEU-ED2V100
PanasonicPanasonic
EEU-ED2V100 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: EEU-ED2V100
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 10UF 20% 350V RADIAL
Ngā Rauemi: EEU-ED2V100.pdf
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o EEU-ED2V100
Tau Wae EEU-ED2V100 Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP ALUM 10UF 20% 350V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 236284 pcs Pepa Raraunga EEU-ED2V100.pdf
Putanga - Kua tohua 350V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.394" Dia (10.00mm)
Raupapa ED Ripple Current @ Low Frequency 140mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 350mA @ 100kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa EEUED2V100
P13549
Tae Mahi -25°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 15 Weeks
Life @ Temp. 8000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.197" (5.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.787" (20.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 10µF 350V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 8000 Hrs @ 105°C
Te kaha 10µF Nga tono General Purpose