EEU-ED2G820
PanasonicPanasonic
EEU-ED2G820 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: EEU-ED2G820
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 82UF 20% 400V RADIAL
Ngā Rauemi: EEU-ED2G820.pdf
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o EEU-ED2G820
Tau Wae EEU-ED2G820 Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP ALUM 82UF 20% 400V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 47063 pcs Pepa Raraunga EEU-ED2G820.pdf
Putanga - Kua tohua 400V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.709" Dia (18.00mm)
Raupapa ED Ripple Current @ Low Frequency 600mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.5A @ 100kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa EEUED2G820
P13548
Tae Mahi -25°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 15 Weeks
Life @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.295" (7.50mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 1.575" (40.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 82µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C
Te kaha 82µF Nga tono General Purpose