EEU-ED2G470
PanasonicPanasonic
EEU-ED2G470 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: EEU-ED2G470
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 47UF 20% 400V RADIAL
Ngā Rauemi: EEU-ED2G470.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o EEU-ED2G470
Tau Wae EEU-ED2G470 Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP ALUM 47UF 20% 400V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 88266 pcs Pepa Raraunga EEU-ED2G470.pdf
Putanga - Kua tohua 400V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.630" Dia (16.00mm)
Raupapa ED Ripple Current @ Low Frequency 336mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 840mA @ 100kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa EEU-ED2G470-ND
EEUED2G470
P13545
Q2338866
Tae Mahi -25°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 15 Weeks
Life @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.295" (7.50mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.984" (25.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 47µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C
Te kaha 47µF Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
EEU-ED2G220S
EEU-ED2G220S
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: CAP ALUM 22UF 20% 400V RADIAL
I roto i te taonga: 108862 pcs
Tikiake: EEU-ED2G220S.pdf
RFQ
EEU-ED2G470SB
EEU-ED2G470SB
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: CAP ALUM 47UF 20% 400V RADIAL
I roto i te taonga: 104665 pcs
Tikiake: EEU-ED2G470SB.pdf
RFQ
EEU-ED2V100
EEU-ED2V100
Whakaahuatanga: CAP ALUM 10UF 20% 350V RADIAL
Tikiake: EEU-ED2V100.pdf
EEU-ED2G330S
EEU-ED2G330S
Whakaahuatanga: CAP ALUM 33UF 20% 400V RADIAL
Tikiake: EEU-ED2G330S.pdf
EEU-ED2G470B
EEU-ED2G470B