EEU-ED2V101
Panasonic Electronic ComponentsPanasonic Electronic Components
EEU-ED2V101 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: EEU-ED2V101
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 100UF 20% 350V RADIAL
Ngā Rauemi: EEU-ED2V101.pdf
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o EEU-ED2V101
Tau Wae EEU-ED2V101 Kaihanga Panasonic Electronic Components
Whakaahuatanga CAP ALUM 100UF 20% 350V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 68472 pcs Pepa Raraunga EEU-ED2V101.pdf
Te manawanui 100µF Te Rahi Whenua Whenua 0.295" (7.50mm)
Rahi / Rahi 0.709" Dia (18.00mm) Raupapa ED
RoHS Tūnga Bulk Ripa Tae - Raatau Rawa General Purpose
Ripa Tae Polar Ko te poari Radial, Can
Pitch - Hononga 350V Paa / Case -
Ētahi Ingoa EEUED2V101
P13550
Tae Mahi -25°C ~ 105°C
Tau o nga Kaihauturu 540mA @ 120Hz Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks
Waehanga Kaihanga EEU-ED2V101 Life @ Temp. -
Hapa - Teitei - Tae (Max) 1.240" (31.50mm)
Whakaahua nui 100µF 350V Aluminum Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±20%
Whakaahuatanga CAP ALUM 100UF 20% 350V RADIAL Nga tono 10000 Hrs @ 105°C