EEU-ED2V220
PanasonicPanasonic
EEU-ED2V220 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: EEU-ED2V220
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 22UF 20% 350V RADIAL
Ngā Rauemi: EEU-ED2V220.pdf
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o EEU-ED2V220
Tau Wae EEU-ED2V220 Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP ALUM 22UF 20% 350V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 148472 pcs Pepa Raraunga EEU-ED2V220.pdf
Putanga - Kua tohua 350V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.492" Dia (12.50mm)
Raupapa ED Ripple Current @ Low Frequency 192mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 480mA @ 100kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa EEUED2V220
P13551
Tae Mahi -25°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 15 Weeks
Life @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.197" (5.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.787" (20.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 22µF 350V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C
Te kaha 22µF Nga tono General Purpose