EEG-A2V562HLE
PanasonicPanasonic
EEG-A2V562HLE Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: EEG-A2V562HLE
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 5600UF 20% 350V SCREW
Ngā Rauemi:
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o EEG-A2V562HLE
Tau Wae EEG-A2V562HLE Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP ALUM 5600UF 20% 350V SCREW Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5892 pcs Pepa Raraunga
Putanga - Kua tohua 350V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 3.000" Dia (76.20mm)
Raupapa AA Ripple Current @ Low Frequency 10.06A @ 120Hz
Ratonga - Ko te poari Polar
Packaging Bulk Paa / Case Radial, Can - Screw Terminals
Ētahi Ingoa EEG-AA2V562HLE
EEGA2V562HLE
EEGAA2V562HLE
P10093
Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Momo Tae Chassis Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Life @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C Te Whakahaere Arataki 1.252" (31.80mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Teitei - Tae (Max) 4.625" (117.48mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 39 mOhm @ 120Hz Whakaahuatanga Taipitopito 5600µF 350V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 39 mOhm @ 120Hz 3000 Hrs @ 85°C
Te kaha 5600µF Nga tono General Purpose