EEG-A2A402FCE
PanasonicPanasonic
EEG-A2A402FCE Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: EEG-A2A402FCE
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 4000UF 20% 100V SCREW
Ngā Rauemi:
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o EEG-A2A402FCE
Tau Wae EEG-A2A402FCE Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP ALUM 4000UF 20% 100V SCREW Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4062 pcs Pepa Raraunga
Putanga - Kua tohua 100V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 2.000" Dia (50.80mm)
Raupapa AA Ripple Current @ Low Frequency 6.53A @ 120Hz
Ratonga - Ko te poari Polar
Packaging Bulk Paa / Case Radial, Can - Screw Terminals
Ētahi Ingoa EEG-AA2A402FCE
EEGA2A402FCE
EEGAA2A402FCE
P10085
Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Momo Tae Chassis Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Life @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C Te Whakahaere Arataki 0.874" (22.20mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Teitei - Tae (Max) 2.125" (53.98mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 73 mOhm @ 120Hz Whakaahuatanga Taipitopito 4000µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 73 mOhm @ 120Hz 3000 Hrs @ 85°C
Te kaha 4000µF Nga tono General Purpose