EEG-A1H412CGE
PanasonicPanasonic
EEG-A1H412CGE Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: EEG-A1H412CGE
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 4100UF 20% 50V SCREW
  • Karere
Ngā whakaaturanga o EEG-A1H412CGE
Tau Wae EEG-A1H412CGE Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP ALUM 4100UF 20% 50V SCREW Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4090 pcs Pepa Raraunga
Putanga - Kua tohua 50V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 1.375" Dia (34.93mm)
Raupapa AA Ripple Current @ Low Frequency 5.4A @ 120Hz
Ratonga - Ko te poari Polar
Packaging Bulk Paa / Case Radial, Can - Screw Terminals
Ētahi Ingoa EEG-AA1H412CGE
EEGA1H412CGE
EEGAA1H412CGE
P10079
Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Momo Tae Chassis Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Life @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C Te Whakahaere Arataki 0.500" (12.70mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Teitei - Tae (Max) 3.125" (79.38mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 107 mOhm @ 120Hz Whakaahuatanga Taipitopito 4100µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 107 mOhm @ 120Hz 3000 Hrs @ 85°C
Te kaha 4100µF Nga tono General Purpose