EEG-A2E103HLE
PanasonicPanasonic
EEG-A2E103HLE Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: EEG-A2E103HLE
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 10000UF 20% 250V SCREW
  • Karere
Ngā whakaaturanga o EEG-A2E103HLE
Tau Wae EEG-A2E103HLE Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP ALUM 10000UF 20% 250V SCREW Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5019 pcs Pepa Raraunga
Putanga - Kua tohua 250V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 3.000" Dia (76.20mm)
Raupapa AA Ripple Current @ Low Frequency 17.75A @ 120Hz
Ratonga - Ko te poari Polar
Packaging Bulk Paa / Case Radial, Can - Screw Terminals
Ētahi Ingoa EEG-AA2E103HLE
EEGA2E103HLE
EEGAA2E103HLE
Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Momo Tae Chassis Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Life @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C Te Whakahaere Arataki 1.252" (31.80mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Teitei - Tae (Max) 4.625" (117.48mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 22 mOhm @ 120Hz Whakaahuatanga Taipitopito 10000µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 22 mOhm @ 120Hz 3000 Hrs @ 85°C
Te kaha 10000µF Nga tono General Purpose