EEG-A2V102FEE
PanasonicPanasonic
EEG-A2V102FEE Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: EEG-A2V102FEE
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 1000UF 20% 350V SCREW
  • Karere
Ngā whakaaturanga o EEG-A2V102FEE
Tau Wae EEG-A2V102FEE Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP ALUM 1000UF 20% 350V SCREW Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4597 pcs Pepa Raraunga
Putanga - Kua tohua 350V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 2.000" Dia (50.80mm)
Raupapa AA Ripple Current @ Low Frequency 4.11A @ 120Hz
Ratonga - Ko te poari Polar
Packaging Bulk Paa / Case Radial, Can - Screw Terminals
Ētahi Ingoa EEG-AA2V102FEE
EEGA2V102FEE
EEGAA2V102FEE
P10092
Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Momo Tae Chassis Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Life @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C Te Whakahaere Arataki 0.874" (22.20mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Teitei - Tae (Max) 2.625" (66.68mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 221 mOhm @ 120Hz Whakaahuatanga Taipitopito 1000µF 350V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 221 mOhm @ 120Hz 3000 Hrs @ 85°C
Te kaha 1000µF Nga tono General Purpose