EEG-A2W182FPE
PanasonicPanasonic
EEG-A2W182FPE Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: EEG-A2W182FPE
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 1800UF 20% 450V SCREW
Ngā Rauemi:
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o EEG-A2W182FPE
Tau Wae EEG-A2W182FPE Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP ALUM 1800UF 20% 450V SCREW Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5801 pcs Pepa Raraunga
Putanga - Kua tohua 450V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 2.000" Dia (50.80mm)
Raupapa AA Ripple Current @ Low Frequency 7.47A @ 120Hz
Ratonga - Ko te poari Polar
Packaging Bulk Paa / Case Radial, Can - Screw Terminals
Ētahi Ingoa EEG-AA2W182FPE
EEGA2W182FPE
EEGAA2W182FPE
P10096
Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Momo Tae Chassis Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Life @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C Te Whakahaere Arataki 0.874" (22.20mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Teitei - Tae (Max) 5.625" (142.88mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 122 mOhm @ 120Hz Whakaahuatanga Taipitopito 1800µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 122 mOhm @ 120Hz 3000 Hrs @ 85°C
Te kaha 1800µF Nga tono General Purpose