ECP-U1C224MA5
PanasonicPanasonic
ECP-U1C224MA5 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ECP-U1C224MA5
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP FILM 0.22UF 20% 16VDC 1206
Ngā Rauemi: ECP-U1C224MA5.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ECP-U1C224MA5
Tau Wae ECP-U1C224MA5 Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP FILM 0.22UF 20% 16VDC 1206 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 274511 pcs Pepa Raraunga ECP-U1C224MA5.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 16V Whakaaetanga Ngaohiko - AC -
Te manawanui ±20% Whakamutunga Solder Pads
Rahi / Rahi 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Raupapa ECP-U(A)
Ratonga - Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case 1206 (3216 Metric) Ētahi Ingoa PCF1128CT
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 4 (72 Hours) Te Tae Kaituku Taeke 13 Weeks
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.039" (1.00mm) Ngā āhuatanga Low ESR
Rauemi Dielectric Acrylic, Metallized - Stacked Whakaahuatanga Taipitopito 0.22µF Film Capacitor 16V Acrylic, Metallized - Stacked 1206 (3216 Metric)
Te kaha 0.22µF Nga tono EMI, RFI Suppression