ECP-U1C104MA5
PanasonicPanasonic
ECP-U1C104MA5 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ECP-U1C104MA5
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP FILM 0.1UF 20% 16VDC 0805
Ngā Rauemi: ECP-U1C104MA5.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ECP-U1C104MA5
Tau Wae ECP-U1C104MA5 Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP FILM 0.1UF 20% 16VDC 0805 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 329761 pcs Pepa Raraunga ECP-U1C104MA5.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 16V Whakaaetanga Ngaohiko - AC -
Te manawanui ±20% Whakamutunga Solder Pads
Rahi / Rahi 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Raupapa ECP-U(A)
Ratonga - Packaging Original-Reel®
Paa / Case 0805 (2012 Metric) Ētahi Ingoa PCF1126DKR
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 4 (72 Hours) Te Tae Kaituku Taeke 41 Weeks
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.047" (1.20mm) Ngā āhuatanga Low ESR
Rauemi Dielectric Acrylic, Metallized - Stacked Whakaahuatanga Taipitopito 0.1µF Film Capacitor 16V Acrylic, Metallized - Stacked 0805 (2012 Metric)
Te kaha 0.1µF Nga tono EMI, RFI Suppression