ECP-U1C105MA5
PanasonicPanasonic
ECP-U1C105MA5 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ECP-U1C105MA5
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP FILM 1UF 20% 16VDC 1210
Ngā Rauemi: ECP-U1C105MA5.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ECP-U1C105MA5
Tau Wae ECP-U1C105MA5 Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP FILM 1UF 20% 16VDC 1210 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 260321 pcs Pepa Raraunga ECP-U1C105MA5.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 16V Whakaaetanga Ngaohiko - AC -
Te manawanui ±20% Whakamutunga Solder Pads
Rahi / Rahi 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Raupapa ECP-U(A)
Ratonga - Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case 1210 (3225 Metric) Ētahi Ingoa PCF1132CT
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 4 (72 Hours) Te Tae Kaituku Taeke 41 Weeks
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.063" (1.60mm) Ngā āhuatanga Low ESR
Rauemi Dielectric Acrylic, Metallized - Stacked Whakaahuatanga Taipitopito 1µF Film Capacitor 16V Acrylic, Metallized - Stacked 1210 (3225 Metric)
Te kaha 1µF Nga tono EMI, RFI Suppression