ECP-U1E104JB5
PanasonicPanasonic
ECP-U1E104JB5 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ECP-U1E104JB5
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP FILM 0.1UF 5% 25VDC 0805
Ngā Rauemi: ECP-U1E104JB5.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ECP-U1E104JB5
Tau Wae ECP-U1E104JB5 Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP FILM 0.1UF 5% 25VDC 0805 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5404 pcs Pepa Raraunga ECP-U1E104JB5.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 25V Whakaaetanga Ngaohiko - AC -
Te manawanui ±5% Whakamutunga Solder Pads
Rahi / Rahi 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Raupapa ECP-U(B)
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 0805 (2012 Metric) Ētahi Ingoa ECPU1E104JB5
PCF1541TR
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Teitei - Tae (Max) 0.047" (1.20mm)
Ngā āhuatanga - Rauemi Dielectric Acrylic, Metallized
Whakaahuatanga Taipitopito 0.1µF Film Capacitor 25V Acrylic, Metallized 0805 (2012 Metric) Te kaha 0.1µF