ECP-U1E105KB5
PanasonicPanasonic
ECP-U1E105KB5 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ECP-U1E105KB5
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP FILM 1UF 10% 25VDC 1206
Ngā Rauemi: ECP-U1E105KB5.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ECP-U1E105KB5
Tau Wae ECP-U1E105KB5 Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP FILM 1UF 10% 25VDC 1206 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4313 pcs Pepa Raraunga ECP-U1E105KB5.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 25V Whakaaetanga Ngaohiko - AC -
Te manawanui ±10% Whakamutunga Solder Pads
Rahi / Rahi 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Raupapa ECP-U(B)
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 1206 (3216 Metric) Ētahi Ingoa ECPU1E105KB5
PCF1547TR
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Teitei - Tae (Max) 0.055" (1.40mm)
Ngā āhuatanga - Rauemi Dielectric Acrylic, Metallized
Whakaahuatanga Taipitopito 1µF Film Capacitor 25V Acrylic, Metallized 1206 (3216 Metric) Te kaha 1µF