ECP-U1E333JB5
PanasonicPanasonic
Panasonic
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ECP-U1E333JB5
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP FILM 0.033UF 5% 25VDC 0603
Ngā Rauemi: ECP-U1E333JB5.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ECP-U1E333JB5
Tau Wae ECP-U1E333JB5 Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP FILM 0.033UF 5% 25VDC 0603 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5237 pcs Pepa Raraunga ECP-U1E333JB5.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 25V Whakaaetanga Ngaohiko - AC -
Te manawanui ±5% Whakamutunga Solder Pads
Rahi / Rahi 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm) Raupapa ECP-U(B)
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 0603 (1608 Metric) Ētahi Ingoa ECPU1E333JB5
PCF1538TR
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Teitei - Tae (Max) 0.028" (0.70mm)
Ngā āhuatanga - Rauemi Dielectric Acrylic, Metallized
Whakaahuatanga Taipitopito 0.033µF Film Capacitor 25V Acrylic, Metallized 0603 (1608 Metric) Te kaha 0.033µF