ECA-2GM010
PanasonicPanasonic
ECA-2GM010 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ECA-2GM010
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 1UF 20% 400V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.ECA-2GM010.pdf2.ECA-2GM010.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ECA-2GM010
Tau Wae ECA-2GM010 Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP ALUM 1UF 20% 400V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 900482 pcs Pepa Raraunga 1.ECA-2GM010.pdf2.ECA-2GM010.pdf
Putanga - Kua tohua 400V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.248" Dia (6.30mm)
Raupapa M Ripple Current @ Low Frequency 32mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 54.4mA @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa ECA-2GM010-ND
ECA2GM010
P19462
Tae Mahi -25°C ~ 85°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 15 Weeks
Life @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Te Whakahaere Arataki 0.098" (2.50mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.480" (12.20mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 1µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
Te kaha 1µF Nga tono General Purpose