ECA-2GM100B
PanasonicPanasonic
ECA-2GM100B Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ECA-2GM100B
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 10UF 20% 400V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.ECA-2GM100B.pdf2.ECA-2GM100B.pdf3.ECA-2GM100B.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ECA-2GM100B
Tau Wae ECA-2GM100B Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP ALUM 10UF 20% 400V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 261525 pcs Pepa Raraunga 1.ECA-2GM100B.pdf2.ECA-2GM100B.pdf3.ECA-2GM100B.pdf
Putanga - Kua tohua 400V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.394" Dia (10.00mm)
Raupapa M Ripple Current @ Low Frequency 115mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 195.5mA @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Tape & Box (TB)
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa ECA2GM100B
Tae Mahi -25°C ~ 85°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 15 Weeks
Life @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Te Whakahaere Arataki 0.197" (5.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.866" (22.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 10µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
Te kaha 10µF Nga tono General Purpose