ECA-2GM101
Panasonic Electronic ComponentsPanasonic Electronic Components
ECA-2GM101 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ECA-2GM101
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 100UF 20% 400V RADIAL
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ECA-2GM101
Tau Wae ECA-2GM101 Kaihanga Panasonic Electronic Components
Whakaahuatanga CAP ALUM 100UF 20% 400V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Te manawanui 100µF Te Rahi Whenua Whenua 0.295" (7.50mm)
Rahi / Rahi 0.709" Dia (18.00mm) Raupapa M
RoHS Tūnga Bulk Ripa Tae - Raatau Rawa General Purpose
Ripa Tae Polar Ko te poari Radial, Can
Pitch - Hononga 400V Paa / Case -
Ētahi Ingoa ECA-2GM101-ND
ECA2GM101
P19463
Tae Mahi -25°C ~ 85°C
Tau o nga Kaihauturu 600mA @ 120Hz Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks
Waehanga Kaihanga ECA-2GM101 Life @ Temp. -
Hapa - Teitei - Tae (Max) 1.654" (42.00mm)
Whakaahua nui 100µF 400V Aluminum Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±20%
Whakaahuatanga CAP ALUM 100UF 20% 400V RADIAL Nga tono 2000 Hrs @ 85°C