ECA-2GHG4R7B
PanasonicPanasonic
ECA-2GHG4R7B Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ECA-2GHG4R7B
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 4.7UF 20% 400V RADIAL
Ngā Rauemi: ECA-2GHG4R7B.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ECA-2GHG4R7B
Tau Wae ECA-2GHG4R7B Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP ALUM 4.7UF 20% 400V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 306806 pcs Pepa Raraunga ECA-2GHG4R7B.pdf
Putanga - Kua tohua 400V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.394" Dia (10.00mm)
Raupapa NHG Ripple Current @ Low Frequency 50mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 75mA @ 100kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Tape & Box (TB)
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa ECA2GHG4R7B
Tae Mahi -25°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 15 Weeks
Life @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.197" (5.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.669" (17.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 4.7µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C
Te kaha 4.7µF Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
ECA-2GM010
ECA-2GM010
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: CAP ALUM 1UF 20% 400V RADIAL
I roto i te taonga: 900482 pcs
Tikiake: ECA-2GM010.pdf
RFQ
ECA-2GHG330
ECA-2GHG330
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: CAP ALUM 33UF 20% 400V RADIAL
I roto i te taonga: 123554 pcs
Tikiake: ECA-2GHG330.pdf
RFQ
ECA-2GHG4R7
ECA-2GHG4R7
Whakaahuatanga: CAP ALUM 4.7UF 20% 400V RADIAL