ECA-2GHG3R3
PanasonicPanasonic
ECA-2GHG3R3 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ECA-2GHG3R3
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 3.3UF 20% 400V RADIAL
Ngā Rauemi: ECA-2GHG3R3.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ECA-2GHG3R3
Tau Wae ECA-2GHG3R3 Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP ALUM 3.3UF 20% 400V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 369653 pcs Pepa Raraunga ECA-2GHG3R3.pdf
Putanga - Kua tohua 400V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.394" Dia (10.00mm)
Raupapa NHG Ripple Current @ Low Frequency 40mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 60mA @ 100kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa ECA-2GHG3R3-ND
ECA2GHG3R3
P19459
Tae Mahi -25°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 15 Weeks
Life @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.197" (5.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.532" (13.50mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 3.3µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C
Te kaha 3.3µF Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
ECA-2GHG330B
ECA-2GHG330B
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: CAP ALUM 33UF 20% 400V RADIAL
I roto i te taonga: 89835 pcs
Tikiake: ECA-2GHG330B.pdf
RFQ
ECA-2GHG3R3B
ECA-2GHG3R3B
Kaihanga: Panasonic