ECA-2GHG2R2B
PanasonicPanasonic
ECA-2GHG2R2B Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ECA-2GHG2R2B
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 2.2UF 20% 400V RADIAL
Ngā Rauemi: ECA-2GHG2R2B.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
2000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ECA-2GHG2R2B
Tau Wae ECA-2GHG2R2B Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP ALUM 2.2UF 20% 400V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 741484 pcs Pepa Raraunga ECA-2GHG2R2B.pdf
Putanga - Kua tohua 400V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.315" Dia (8.00mm)
Raupapa NHG Ripple Current @ Low Frequency 30mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 45mA @ 100kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Tape & Box (TB)
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa ECA-2GHG2R2B-ND
ECA2GHG2R2B
P19568TB
Tae Mahi -25°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 15 Weeks
Life @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.197" (5.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.492" (12.50mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 2.2µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C
Te kaha 2.2µF Nga tono General Purpose