OD127-24HBXC
Orion FansOrion Fans
OD127-24HBXC Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: OD127-24HBXC
Kaihanga / Waitohu: Orion Fans
Whakaahuatanga hua FAN AXIAL 127X38.5MM 24VDC WIRE
Ngā Rauemi: 1.OD127-24HBXC.pdf2.OD127-24HBXC.pdf3.OD127-24HBXC.pdf4.OD127-24HBXC.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o OD127-24HBXC
Tau Wae OD127-24HBXC Kaihanga Orion Fans
Whakaahuatanga FAN AXIAL 127X38.5MM 24VDC WIRE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Whānui 38.50mm Taumaha -
Waahi Ngaohiko 11 ~ 28VDC Putanga - Kua tohua 24VDC
Whakamutunga 2 Wire Leads Tumanako Tohu 0.460 in H2O (114.6 Pa)
Rahi / Rahi Square - 127mm L x 127mm H Raupapa OD127
RPM 3500 RPM Ētahi Ingoa OD127-24HBXCX
OD12724HBXC
Tae Mahi -4 ~ 167°F (-20 ~ 75°C) Poaka 56.0 dB
Tuhinga - Tae Polybutylene Terephthalate (PBT), Fiberglass Reinforced Te Tae Kaituku Taeke 20 Weeks
Life @ Temp. 60000 Hrs @ 45°C Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tiaki Ingoa - Ngā āhuatanga -
Momo Pene Tubeaxial Whakatauranga onamata 0.610A
He momo kai Ball Whakaaetanga cURus, TUV
Te rere o te hau 161.0 CFM (4.51m³/min)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
OD127-24HBXC01A
OD127-24HBXC01A
Kaihanga: Orion Fans
Whakaahuatanga: FAN AXIAL 127X38.5MM 24VDC WIRE
I roto i te taonga: 4052 pcs
Tikiake: OD127-24HBXC01A.pdf
RFQ
OD127-24HB10A
OD127-24HB10A
Kaihanga: Orion Fans
I roto i te taonga: 4472 pcs
Tikiake: OD127-24HB10A.pdf
RFQ
OD127-24HBXC10A
OD127-24HBXC10A
Tikiake: OD127-24HBXC10A.pdf
OD127-24HB
OD127-24HB
Tikiake: OD127-24HB.pdf
OD127-24HHB
OD127-24HHB
Tikiake: OD127-24HHB.pdf
OD127-24HBXC02A
OD127-24HBXC02A
Tikiake: OD127-24HBXC02A.pdf
OD127-24HBXC5
OD127-24HBXC5