OD127-24HB
Orion FansOrion Fans
OD127-24HB Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: OD127-24HB
Kaihanga / Waitohu: Orion Fans
Whakaahuatanga hua FAN AXIAL 127X38.5MM 24VDC WIRE
Ngā Rauemi: 1.OD127-24HB.pdf2.OD127-24HB.pdf3.OD127-24HB.pdf4.OD127-24HB.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o OD127-24HB
Tau Wae OD127-24HB Kaihanga Orion Fans
Whakaahuatanga FAN AXIAL 127X38.5MM 24VDC WIRE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Whānui 38.50mm Taumaha -
Waahi Ngaohiko 11 ~ 28VDC Putanga - Kua tohua 24VDC
Whakamutunga 2 Wire Leads Tumanako Tohu 0.460 in H2O (114.6 Pa)
Rahi / Rahi Square - 127mm L x 127mm H Raupapa OD127
RPM 3500 RPM Ētahi Ingoa 1053-1169
OD127-24HBX
OD12724HB
Tae Mahi -4 ~ 167°F (-20 ~ 75°C) Poaka 56.0 dB
Tuhinga - Tae Polybutylene Terephthalate (PBT), Fiberglass Reinforced Te Tae Kaituku Taeke 19 Weeks
Life @ Temp. 60000 Hrs @ 45°C Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tiaki Ingoa - Ngā āhuatanga -
Momo Pene Tubeaxial Whakatauranga onamata 0.610A
He momo kai Ball Whakaaetanga cURus, TUV
Te rere o te hau 161.0 CFM (4.51m³/min)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
OD127-24HB5
OD127-24HB5
Kaihanga: Orion Fans
Whakaahuatanga: FAN AXIAL 127X38.5MM 24VDC WIRE
I roto i te taonga: 3785 pcs
Tikiake: OD127-24HB5.pdf
RFQ
OD127-24HBXC01A
OD127-24HBXC01A
Kaihanga: Orion Fans
I roto i te taonga: 4052 pcs
Tikiake: OD127-24HBXC01A.pdf
RFQ
OD127-12MB10A
OD127-12MB10A
Whakaahuatanga: FAN AXIAL 127X38.5MM 12VDC WIRE
Tikiake: OD127-12MB10A.pdf
OD127-24HB01A
OD127-24HB01A
Tikiake: OD127-24HB01A.pdf
OD127-12MB
OD127-12MB
Tikiake: OD127-12MB.pdf
OD127-12MB5
OD127-12MB5
Tikiake: OD127-12MB5.pdf
OD127-24HB10A
OD127-24HB10A
Tikiake: OD127-24HB10A.pdf
OD127-24HBXC
OD127-24HBXC
Tikiake: OD127-24HBXC.pdf
OD127-24HBO2A
OD127-24HBO2A