OD127-24HBXC01A
Orion FansOrion Fans
OD127-24HBXC01A Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: OD127-24HBXC01A
Kaihanga / Waitohu: Orion Fans
Whakaahuatanga hua FAN AXIAL 127X38.5MM 24VDC WIRE
  • Karere
Ngā whakaaturanga o OD127-24HBXC01A
Tau Wae OD127-24HBXC01A Kaihanga Orion Fans
Whakaahuatanga FAN AXIAL 127X38.5MM 24VDC WIRE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Whānui 38.50mm Taumaha -
Waahi Ngaohiko 11 ~ 28VDC Putanga - Kua tohua 24VDC
Whakamutunga 3 Wire Leads Tumanako Tohu 0.630 in H2O (156.9 Pa)
Rahi / Rahi Square - 127mm L x 127mm H Raupapa OD127
RPM 4500 RPM Ētahi Ingoa OD127-24HBXC01AX
OD12724HBXC01A
Tae Mahi -4 ~ 167°F (-20 ~ 75°C) Poaka 65.0 dB
Tuhinga - Tae Polybutylene Terephthalate (PBT), Fiberglass Reinforced Te Tae Kaituku Taeke 20 Weeks
Life @ Temp. 60000 Hrs @ 45°C Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tiaki Ingoa - Ngā āhuatanga Speed Sensor (Tach)
Momo Pene Tubeaxial Whakatauranga onamata 1.3A
He momo kai Ball Whakaaetanga cURus, TUV
Te rere o te hau 242.0 CFM (6.78m³/min)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
OD127-24HBXC02A
OD127-24HBXC02A
Kaihanga: Orion Fans
Whakaahuatanga: FAN AXIAL 127X38.5MM 24VDC WIRE
I roto i te taonga: 3241 pcs
Tikiake: OD127-24HBXC02A.pdf
RFQ
OD127-24HB
OD127-24HB
Kaihanga: Orion Fans