OD127-24HHB
Orion FansOrion Fans
OD127-24HHB Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: OD127-24HHB
Kaihanga / Waitohu: Orion Fans
Whakaahuatanga hua FAN AXIAL 127X38.5MM 24VDC WIRE
Ngā Rauemi: 1.OD127-24HHB.pdf2.OD127-24HHB.pdf3.OD127-24HHB.pdf4.OD127-24HHB.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o OD127-24HHB
Tau Wae OD127-24HHB Kaihanga Orion Fans
Whakaahuatanga FAN AXIAL 127X38.5MM 24VDC WIRE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Whānui 38.50mm Taumaha -
Waahi Ngaohiko 11 ~ 28VDC Putanga - Kua tohua 24VDC
Whakamutunga 2 Wire Leads Tumanako Tohu 0.550 in H2O (137.0 Pa)
Rahi / Rahi Square - 127mm L x 127mm H Raupapa OD127
RPM 4100 RPM Ētahi Ingoa OD127-24HHBX
OD12724HHB
Tae Mahi -4 ~ 167°F (-20 ~ 75°C) Poaka 62.0 dB
Tuhinga - Tae Polybutylene Terephthalate (PBT), Fiberglass Reinforced Te Tae Kaituku Taeke 19 Weeks
Life @ Temp. 60000 Hrs @ 45°C Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tiaki Ingoa - Ngā āhuatanga -
Momo Pene Tubeaxial Whakatauranga onamata 1.1A