OD127-12MBO2A
Orion FansOrion Fans
OD127-12MBO2A Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: OD127-12MBO2A
Kaihanga / Waitohu: Orion Fans
Whakaahuatanga hua FAN AXIAL 127X38.5MM 12VDC WIRE
Ngā Rauemi: 1.OD127-12MBO2A.pdf2.OD127-12MBO2A.pdf3.OD127-12MBO2A.pdf4.OD127-12MBO2A.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o OD127-12MBO2A
Tau Wae OD127-12MBO2A Kaihanga Orion Fans
Whakaahuatanga FAN AXIAL 127X38.5MM 12VDC WIRE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Whānui 38.50mm Taumaha -
Waahi Ngaohiko 8 ~ 14VDC Putanga - Kua tohua 12VDC
Whakamutunga 3 Wire Leads Tumanako Tohu 0.350 in H2O (87.2 Pa)
Rahi / Rahi Square - 127mm L x 127mm H Raupapa OD127
RPM 2950 RPM Ētahi Ingoa OD127-12MBO2AX
OD12712MBO2A
Tae Mahi -4 ~ 167°F (-20 ~ 75°C) Poaka 53.0 dB
Tuhinga - Tae Polybutylene Terephthalate (PBT), Fiberglass Reinforced Te Tae Kaituku Taeke 19 Weeks
Life @ Temp. 60000 Hrs @ 45°C Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tiaki Ingoa - Ngā āhuatanga Locked Rotor Sensor
Momo Pene Tubeaxial Whakatauranga onamata 0.780A