TA2K0PH250RKE
OhmiteOhmite
TA2K0PH250RKE Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TA2K0PH250RKE
Kaihanga / Waitohu: Ohmite
Whakaahuatanga hua RES CHAS MNT 250 OHM 10% 2000W
Ngā Rauemi: TA2K0PH250RKE.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 368 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 368 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TA2K0PH250RKE
Tau Wae TA2K0PH250RKE Kaihanga Ohmite
Whakaahuatanga RES CHAS MNT 250 OHM 10% 2000W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 368 pcs Pepa Raraunga TA2K0PH250RKE.pdf
Te manawanui ±10% Te Tae Tema ±250ppm/°C