TA2K0PH2R50KE
OhmiteOhmite
TA2K0PH2R50KE Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TA2K0PH2R50KE
Kaihanga / Waitohu: Ohmite
Whakaahuatanga hua RES CHAS MNT 2.5 OHM 10% 2000W
Ngā Rauemi: TA2K0PH2R50KE.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 402 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 402 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TA2K0PH2R50KE
Tau Wae TA2K0PH2R50KE Kaihanga Ohmite
Whakaahuatanga RES CHAS MNT 2.5 OHM 10% 2000W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 402 pcs Pepa Raraunga TA2K0PH2R50KE.pdf
Te manawanui ±10% Te Tae Tema ±250ppm/°C