TA2K0PH10R0KE
OhmiteOhmite
TA2K0PH10R0KE Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TA2K0PH10R0KE
Kaihanga / Waitohu: Ohmite
Whakaahuatanga hua RES CHAS MNT 10 OHM 10% 2000W
Ngā Rauemi: TA2K0PH10R0KE.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 393 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 393 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TA2K0PH10R0KE
Tau Wae TA2K0PH10R0KE Kaihanga Ohmite
Whakaahuatanga RES CHAS MNT 10 OHM 10% 2000W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 393 pcs Pepa Raraunga TA2K0PH10R0KE.pdf
Te manawanui ±10% Te Tae Tema ±250ppm/°C