TA2K0PH100RKE
OhmiteOhmite
TA2K0PH100RKE Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TA2K0PH100RKE
Kaihanga / Waitohu: Ohmite
Whakaahuatanga hua RES CHAS MNT 100 OHM 10% 2000W
Ngā Rauemi: TA2K0PH100RKE.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 318 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 318 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TA2K0PH100RKE
Tau Wae TA2K0PH100RKE Kaihanga Ohmite
Whakaahuatanga RES CHAS MNT 100 OHM 10% 2000W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 318 pcs Pepa Raraunga TA2K0PH100RKE.pdf
Te manawanui ±10% Te Tae Tema ±250ppm/°C