TA2K0PH500RKE
OhmiteOhmite
TA2K0PH500RKE Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TA2K0PH500RKE
Kaihanga / Waitohu: Ohmite
Whakaahuatanga hua RES CHAS MNT 500 OHM 10% 2000W
Ngā Rauemi: TA2K0PH500RKE.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 386 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 386 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TA2K0PH500RKE
Tau Wae TA2K0PH500RKE Kaihanga Ohmite
Whakaahuatanga RES CHAS MNT 500 OHM 10% 2000W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 386 pcs Pepa Raraunga TA2K0PH500RKE.pdf
Te manawanui ±10% Te Tae Tema ±250ppm/°C