PFE5KR500E
Hua Hua
Tau Wae: PFE5KR500E
Kaihanga / Waitohu: Ohmite
Whakaahuatanga hua RES CHAS MNT 0.5 OHM 10% 1105W
Ngā Rauemi: PFE5KR500E.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 424 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 424 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PFE5KR500E
Tau Wae PFE5KR500E Kaihanga Ohmite
Whakaahuatanga RES CHAS MNT 0.5 OHM 10% 1105W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 424 pcs Pepa Raraunga PFE5KR500E.pdf
Te manawanui ±10% Te Tae Tema ±500ppm/°C
Rahi / Rahi - Raupapa Powr-Rib®PFE
Tuhinga 500 mOhms Mana (Watts) 1105W
Packaging Bulk Paa / Case Radial, Tubular
Ētahi Ingoa OHPFE5KR500E
OHPFE5KR500E-ND
Tae Mahi -55°C ~ 350°C
Ngā āhuatanga - Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 500 mOhms ±10% 1105W Wirewound Chassis Mount Resistor Te hanganga Wirewound