PFE5KR750E
Hua Hua
Tau Wae: PFE5KR750E
Kaihanga / Waitohu: Ohmite
Whakaahuatanga hua RES CHAS MNT 0.75 OHM 10% 1141W
Ngā Rauemi: PFE5KR750E.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 487 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 487 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PFE5KR750E
Tau Wae PFE5KR750E Kaihanga Ohmite
Whakaahuatanga RES CHAS MNT 0.75 OHM 10% 1141W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 487 pcs Pepa Raraunga PFE5KR750E.pdf
Te manawanui ±10% Te Tae Tema ±500ppm/°C
Rahi / Rahi - Raupapa Powr-Rib®PFE
Tuhinga 750 mOhms Mana (Watts) 1141W
Packaging Bulk Paa / Case Radial, Tubular
Ētahi Ingoa OHPFE5KR750E
OHPFE5KR750E-ND
Tae Mahi -55°C ~ 350°C
Ngā āhuatanga - Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 750 mOhms ±10% 1141W Wirewound Chassis Mount Resistor Te hanganga Wirewound