PFE5KR750
Hua Hua
Tau Wae: PFE5KR750
Kaihanga / Waitohu: Ohmite
Whakaahuatanga hua RES CHAS MNT 0.75 OHM 10% 1141W
Ngā Rauemi: PFE5KR750.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Waehere Stock 497 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 497 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PFE5KR750
Tau Wae PFE5KR750 Kaihanga Ohmite
Whakaahuatanga RES CHAS MNT 0.75 OHM 10% 1141W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 497 pcs Pepa Raraunga PFE5KR750.pdf
Te manawanui ±10% Te Tae Tema ±500ppm/°C
Rahi / Rahi - Raupapa Powr-Rib®PFE
Tuhinga 750 mOhms Mana (Watts) 1141W
Packaging Bulk Paa / Case Radial, Tubular
Tae Mahi -55°C ~ 350°C Tae Whakatu Brackets
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 15 Weeks
Te Kāhua Ara Solder Lugs Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga -
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 750 mOhms ±10% 1141W Wirewound Chassis Mount Resistor