PFE5KR300E
Hua Hua
Tau Wae: PFE5KR300E
Kaihanga / Waitohu: Ohmite
Whakaahuatanga hua RES CHAS MNT 0.3 OHM 10% 975W
Ngā Rauemi: PFE5KR300E.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 478 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 478 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PFE5KR300E
Tau Wae PFE5KR300E Kaihanga Ohmite
Whakaahuatanga RES CHAS MNT 0.3 OHM 10% 975W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 478 pcs Pepa Raraunga PFE5KR300E.pdf
Te manawanui ±10% Te Tae Tema ±300ppm/°C
Rahi / Rahi - Raupapa Powr-Rib®PFE
Tuhinga 300 mOhms Mana (Watts) 975W
Packaging Bulk Paa / Case Radial, Tubular
Ētahi Ingoa OHPFE5KR300E
OHPFE5KR300E-ND
Tae Mahi -55°C ~ 350°C
Ngā āhuatanga - Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 300 mOhms ±10% 975W Wirewound Chassis Mount Resistor Te hanganga Wirewound