PFE5KR370E
Hua Hua
Tau Wae: PFE5KR370E
Kaihanga / Waitohu: Ohmite
Whakaahuatanga hua RES CHAS MNT 0.37 OHM 10% 925W
Ngā Rauemi: PFE5KR370E.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 459 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 459 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PFE5KR370E
Tau Wae PFE5KR370E Kaihanga Ohmite
Whakaahuatanga RES CHAS MNT 0.37 OHM 10% 925W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 459 pcs Pepa Raraunga PFE5KR370E.pdf
Te manawanui ±10% Te Tae Tema ±300ppm/°C
Rahi / Rahi - Raupapa Powr-Rib®PFE
Tuhinga 370 mOhms Mana (Watts) 925W
Packaging Bulk Paa / Case Radial, Tubular
Ētahi Ingoa OHPFE5KR370E
OHPFE5KR370E-ND
Tae Mahi -55°C ~ 350°C
Ngā āhuatanga - Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 370 mOhms ±10% 925W Wirewound Chassis Mount Resistor Te hanganga Wirewound