PFE5KR250E
Hua Hua
Tau Wae: PFE5KR250E
Kaihanga / Waitohu: Ohmite
Whakaahuatanga hua RES CHAS MNT 0.25 OHM 10% 992W
Ngā Rauemi: PFE5KR250E.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 445 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 445 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PFE5KR250E
Tau Wae PFE5KR250E Kaihanga Ohmite
Whakaahuatanga RES CHAS MNT 0.25 OHM 10% 992W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 445 pcs Pepa Raraunga PFE5KR250E.pdf
Te manawanui ±10% Te Tae Tema ±300ppm/°C
Rahi / Rahi - Raupapa Powr-Rib®PFE
Tuhinga 250 mOhms Mana (Watts) 992W
Packaging Bulk Paa / Case Radial, Tubular
Ētahi Ingoa OHPFE5KR250E
OHPFE5KR250E-ND
Tae Mahi -55°C ~ 350°C
Ngā āhuatanga - Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 250 mOhms ±10% 992W Wirewound Chassis Mount Resistor Te hanganga Wirewound