UPJ1J680MPD6TD
NichiconNichicon
UPJ1J680MPD6TD Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UPJ1J680MPD6TD
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 68UF 20% 63V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UPJ1J680MPD6TD.pdf2.UPJ1J680MPD6TD.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UPJ1J680MPD6TD
Tau Wae UPJ1J680MPD6TD Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 68UF 20% 63V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 290449 pcs Pepa Raraunga 1.UPJ1J680MPD6TD.pdf2.UPJ1J680MPD6TD.pdf
Putanga - Kua tohua 63V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.394" Dia (10.00mm)
Raupapa UPJ Ripple Current @ Low Frequency 310mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 495mA @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa 493-5082-1
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 27 Weeks
Life @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.197" (5.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Hapa 280 mOhms
Teitei - Tae (Max) 0.551" (14.00mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) -
Whakaahuatanga Taipitopito 68µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C Te kaha 68µF
Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
UPJ1J820MPD1TD
UPJ1J820MPD1TD
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 82UF 20% 63V RADIAL
I roto i te taonga: 736782 pcs
Tikiake: UPJ1J820MPD1TD.pdf
RFQ
UPJ1J680MPD1TD
UPJ1J680MPD1TD
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 68UF 20% 63V RADIAL
I roto i te taonga: 916659 pcs
Tikiake: UPJ1J680MPD1TD.pdf
RFQ
UPJ1J680MPD6
UPJ1J680MPD6