UPJ1J820MPD1TA
NichiconNichicon
UPJ1J820MPD1TA Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UPJ1J820MPD1TA
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 82UF 20% 63V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UPJ1J820MPD1TA.pdf2.UPJ1J820MPD1TA.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UPJ1J820MPD1TA
Tau Wae UPJ1J820MPD1TA Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 82UF 20% 63V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 443237 pcs Pepa Raraunga 1.UPJ1J820MPD1TA.pdf2.UPJ1J820MPD1TA.pdf
Putanga - Kua tohua 63V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.315" Dia (8.00mm)
Raupapa UPJ Ripple Current @ Low Frequency 385mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 600mA @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Tape & Box (TB)
Paa / Case Radial, Can Tae Mahi -55°C ~ 105°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 20 Weeks Life @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Te Whakahaere Arataki 0.138" (3.50mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Hapa 220 mOhms Teitei - Tae (Max) 0.827" (21.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 82µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 3000 Hrs @ 105°C
Te kaha 82µF Nga tono General Purpose
Ngā Hua e hāngai ana
UPJ1J681MHD6TN
UPJ1J681MHD6TN
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 680UF 20% 63V RADIAL
I roto i te taonga: 77500 pcs
Tikiake: UPJ1J681MHD6TN.pdf
RFQ
UPJ1J820MPD
UPJ1J820MPD
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 82UF 20% 63V RADIAL