UPJ1J820MPD1TD
NichiconNichicon
UPJ1J820MPD1TD Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UPJ1J820MPD1TD
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 82UF 20% 63V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UPJ1J820MPD1TD.pdf2.UPJ1J820MPD1TD.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
2000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UPJ1J820MPD1TD
Tau Wae UPJ1J820MPD1TD Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 82UF 20% 63V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 736782 pcs Pepa Raraunga 1.UPJ1J820MPD1TD.pdf2.UPJ1J820MPD1TD.pdf
Putanga - Kua tohua 63V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.315" Dia (8.00mm)
Raupapa UPJ Ripple Current @ Low Frequency 385mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 600mA @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Tape & Box (TB)
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa 493-11708-3
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 20 Weeks
Life @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.138" (3.50mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Hapa 220 mOhms
Teitei - Tae (Max) 0.866" (22.00mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) -
Whakaahuatanga Taipitopito 82µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 3000 Hrs @ 105°C Te kaha 82µF
Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
UPJ1J821MHD6
UPJ1J821MHD6
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 820UF 20% 63V RADIAL
I roto i te taonga: 65073 pcs
Tikiake: UPJ1J821MHD6.pdf
RFQ
UPJ1J820MPD
UPJ1J820MPD
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 82UF 20% 63V RADIAL